İade-Değişim Kargo Onay Kodu (Arzu Torun - 2303854551341)

Sadece Aras Kargo ile yapılan gönderiler kabul edilmektedir. Başka kargo firmasından karşı taraf ödemeli yapılan gönderiler kabul edilmemektedir.

 

İade işlemi yapılmakta mıdır?

Pepicino Act gelen her kargo hediye çeki olarak belirtilmediyse ücret iadesi olarak işleme alınır.Ürün ya da beden değişimi yapılmamaktadır.Eğer talep formunda belirtildi ise sipariş tutarınız değerinde hesabınıza 1 yıl süresince kullanabileceğiniz Hediye Çeki yüklenebilir.
İndirimli ürünlerde değişim ve iade yapılmamaktadır.

İpucu:
Değişim ve iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir. İade işlemlerinizde ürün tutarı,ürün bedeli üzerinden hesabınıza aktarılmaktadır.

Yasal iade süreci fatura kesim tarihinden itibaren 14 gündür.

Değişim ve iadelerde faturanın tarafımıza yollanması zorunludur.

Ürünlerin zarar görmemiş,etiketi üzerinde ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

 

 

Hediye Çeki/İade işlemini nasıl yapabilirim?

1. Üye girişi yaparak ""Hesabım"" bölümünden ""İade Taleplerim"" i tıklayın ve ""Yeni Talep Oluştur"" seçeneği ile ilgili alanları eksiksiz doldurun.

2. Talebinizi kaydettikten sonra sistem size otomatik İade Kargo Gönderim Kodu verecektir. 

3. Ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.

Üyeliğiniz bulunmamakta ise; faturanızın üzerine İade/ Hediye Çeki talebinizi yazarak ürünü tarafımıza göndemeniz gerekmektedir. Üyeliğinizin bulunmamasından dolayı tarafınıza iade bilgilendirme mailleri gönderilememektedir. Talep açılmayan gönderileriniz işleme alınamamaktadır.

Hediye Çeki yüklemesi nasıl yapılmakta?

"Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir. Ürün/ ürünlerin bedeli üye olduğunuz mail adresinize anında yüklenir ve 1 yıl boyunca hem mağazamızda hem de sitemizde kullanabilirsiniz. ""Hesabım"" bölümünde yer alan 'Hediye Çeklerim' sekmesinden yüklenen hediye çekinizi görebilirsiniz. Hediye çekinizin kullanımı sırasında beklenmedik bir hata ile karşılaşırsanız 0539 555 41 97 iletişime geçiniz.

İpucu: Ürün değişim şartlarına uygun değilse adresinize geri gönderilir.

İade ettiğim ürünün ücret iadesi ne zaman yapılacak?

Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra iade işleminiz gerçekleştirilecektir. Kartınıza yansıma süresi bankalara göre değişkenlik göstermekte olup, 7-10 iş günüdür. İade işleminiz tamamlandığında tarafınıza sistemde kayıtlı olan mailiniz üzerinden bilgilendirme yapılacaktır.

İpucu : İadesi yapılan tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış ve etiketi kopartılmış bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.

Sitenizden aldığım ürünü mağazanızdan iade edebilir miyim?

Sitemizden alınan ürünlerin iade işlemi yalnızca online merkez üzerinden gerçekleşir. Mağazamızdan değişim ya da hediye çeki olarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR